Bio

ze života křivé fotky

Když mi bylo 14 let, táta donesl domu první lepší digitál… No a to bylo na dlouhou dobu naposledy, co ho viděl. A tak to vlastně celý začalo. Pocházím od Českého středohoří, takže první témata byla dost daná přírodou. 

V roce 2008 jsem se přestěhovala do Prahy a postupně přesedlala na architekturu a street. V roce 2013 jsem se konečně zmohla na první zrcadlovku a tím se mi otevřel dost jiný svět. Zároveň mě už statické věci začaly vcelku nudit. Bydlela jsem u Letné a na Stalinu byla každý druhý den – tady se tak nějak zrodil můj zájem o městské sporty, ta barevnost, nepředvídatelnost a neomezený potenciál mě prostě bavil. A baví 🙂.

2014 byl rok, kdy jsem se seznámila s jistým Dj Akromem a vznikla z toho první spolupráce na pražské klubové scéně. Od té doby jsem prolezla Palácem Akopolis, Chapeau Rouge, ROXY a aktuálně mě můžete pravidelně potkávat ve vinohradském klubu Tresor

Vedle sportu, koncertů a kultury se mi (asi jako každému, kdo fotí dýl) naskytla v roce 2016 možnost poprvé fotit svatbu. A musím říct, že jsem si to vcelku nečekaně užila a zařadila tak focení rodinného života do svého portfolia

A přestože mě život ve městě baví, vždycky ráda uteču do přírody, k obyčejným věcem a neobyčejným místům. A tím se vlastně celý ten kruh uzavírá. Vše je v rovnováze tak, jak má být.