pro nastávající maminky

pro nastávající maminky

Pořiďte si vzpomínku na jedno z nejdůležitějších období ve vašem životě. Budu se snažit, aby naše společné focení probíhalo pohodlně bez zbytečného stresu nebo námahy. A jak takové focení probíhá?

První komunikace / schůzka
– Nejdřív probereme vaši představu o fotkách, zda chcete fotky v přírodě, ve městě, nebo v pohodlí vašeho domova. Můžeme vše řešit online, stejně tak se můžeme sejít osobně, co vám bude pohodlnější.
– Pobavíme se i o ceně focení. Ta se pohybuje v rozmezí 2.000-4.000 Kč podle rozsahu focení
– Hotové fotografie obdržíte do 1-2 týdnů, opět v závislosti na objemu focení.

 

Výběr lokality a denní doby
– Na základě vašich představ vyberu několik dobře dostupných lokalit, které si pak společně schválíme. Primárně působím v Praze, ale ráda prozkoumám i okolí vašeho domova.
– Co se ideální doby týče, nejlepší focení je od brzkého rána do zhruba 11 hod a poté až odpoledne. Je to proto, že kolem poledne je sluníčko hodně vysoko, světlo je ostré a dělá v tváři nelichotivé výrazné stíny, zároveň je takové slunce ne vždy příjemné pro oči. 
– Pokud schválíme lokalitu i čas, pobavíme se také o tom, co na sebe a dalších detailech 🙂

Který měsíc těhotenství je nejvhodnější
– Focení by mělo probíhat v rozmezí od 6. do 8. měsíce těhotenství, Datum tak budeme směřovat právě do tohoto období.
– Takovou výjimkou by mohl být časosběr v průběhu celého těhotenství – potkaly bychom se každý měsíc a pořídily jen pár fotek až do vašeho porodu. S tím, že v období mezi 6. a 8. měsícem by proběhlo větší focení. 

Filip a Týna

Káťa

Dominik a Terka

Dany