svatební fotografie

svatební fotografie

Svatební fotografii se věnuji od roku 2016 za tu dobu jsem si vypracovala vcelku jasný a přehledný postup spolupráce, který se mi dlouhodobě osvědčuje.

nezávazná schůzka

Předmětem první schůzky je především vzájemné seznámení, váš den by měl být jenom váš, proto si myslím, že osobní seznámení ještě před svatbou je zásadní pro váš a vlastně i můj dobrý pocit z průběhu celé spolupráce.

hlavní body schůzky:

– vzájemné seznámení – zajímá mě váš styl i představa
– upřesnění rozsahu spolupráce – čas focení, výsledný počet fotografií apod.
– probrání inspirace
– stanovení konečné ceny, ta se pohybuje v rozmezí 4.000 – 10.000 Kč podle rozsahu spolupráce, víc infa najdete v ceníku.
– složení zálohy 2000 Kč, samozřejmě pouze v případě, že se domluvíme na spolupráci. 

Přestože je schůzka nezávazná, měla by proběhnout s dostatečným časovým předstihem. U svateb v období hlavní sezóny (červen-září) to znamená minimálně 3 měsíce předem. Nejbezpečnější je začít fotografa řešit hned, jak stanovíte termín.

finální předsvatební přípravy

Abych mohla odvést co nejkvalitnější práci, je pro mě stěžejní kvalitní příprava. Během této schůzky společně projedeme organizaci celého dne, proto je důležité, abyste při této schůzce měli k dispozici přehledný „program“ dne.

Tato schůzka by měla proběhnout ideálně 14-7 dní před svatbou.

hlavní body schůzky:
– probrání podrobného programu dne
– naplánování společného focení a jeho zařazení do programu
– téma společného focení
– upřesnění termínu dodání fotografií (obecně max. 14 dní po svatbě)
– potvrzení domluveného rozsahu spolupráce a ceny

Mezi první nezávaznou schůzkou a touto můžete sbírat inspiraci, nápady a formovat představy, které pak spolu probereme, já samozřejmě provedu totéž. Díky této přípravě budeme moct dát dohromady téma a celkový styl fotografií, který bude vytvořený přesně vám na míru.

ve svatební den

Díky kvalitní přípravě se nemusíte bát, že bych se na vaši svatbu přiřítila nepřipravená. Harmonogram budu znát i pozpátku 🙂

předání fotografií

Do 5 dnů po svatbě dostanete 10 – 20 fotografií, abyste mohli namlsat rodinu i vaše sociální sítě. Zbytek fotografií pak obdržíte v digitální podobě do 2-3 týdnů po svatbě (v závislosti na rozsahu spolupráce). 

No a to je ke svatbám z mé strany vše, pokud byste měli dotaz, chtěli vidět vícero fotografií k tomuto tématu, nebo zkrátka máte zájem o mé služby, dejte o sobě vědět!

Terka a Tom

Pája a Mára

Bára a David

Lenka a David